Estrid Ericson burk med lock Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTRID ERICSON, Firma Svenskt Tenn, burk med lock, tenn, i form av äpple, lockknopp med agat, stämplad med änglamärke 1955, höjd 11 cm

Mindre buckla, ytrepor, lös sten

510809

2017-12-27