Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ÅSLUND (född 1948): Stormträd, signerad Åslund daterad på baksidan samt daterad 1978, olja på duk, ca 53x63 cm

510845

2017-12-25