Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON KOIVISTO RUNE, Barbord, ´´Cornflake´´ vit laminerat skiva med metall ben, höjd ca 110, 180x70 cm
Bruksslitage, några mindre märken och repor
510866
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här