Dosor hängen

Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen
Dosor hängen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st., en i silver, Carl Neuendorff d.y. Karlskrona 1875 resp. oädel metall med lock av agat, HÄNGEN, 2 st., 14 k guld, varav ett kors, guldvikt ca 3 g, SKJORTKNAPP, 14 k guld, odlad saltvattenspärla ca 5,6 mm, INGENJÖRSRING, 18 k guld och järn, FODRAL, 2 st., 1800-tal, pärlemor (delar saknas), mm

Ingenjörsring med rostskador, en dosa med gravyr

510901

2017-12-28