Soffbord 1900-talets mitt palisander
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, palisanderfanéer, CITES intyg nr 52412-17 medföljer, med utdragbara skivor på kortsidorna, ca 36,5 x 56 cm, höjd ca 48 cm, 147-220x59 cm
Bruksslitage, några mindre repor, fanéerresning
510903
2017-12-30