LENNART ROUPÉ Stockholmiana

LENNART ROUPÉ Stockholmiana
LENNART ROUPÉ Stockholmiana
LENNART ROUPÉ Stockholmiana
LENNART ROUPÉ Stockholmiana
LENNART ROUPÉ Stockholmiana
LENNART ROUPÉ Stockholmiana

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Vy över Stadshuset, Stockholm, signerad L Roupé, olja på duk, ca 87x97 cm

510904

2017-12-28