Bordsfiskar

Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar
Bordsfiskar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATIONER, 2 st., 1900-tal, i form av fiskar, pärlemor, längd ca 17 cm

smärre slitage

510905

2017-12-30