Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Barnporträtt, olja på duk, ca 36x30 cm

Omfattande färgbortfall, slitage, skador, hål

510914

2017-12-26