Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS ERIKSSON CASTMAN, bägare, silver, Vimmerby 1739-1784, trumpetform, delvis förgylld, graverad HTB GS äB höjd ca 15 cm, vikt ca 245 g
slitage, mindre bucklor
510916
2017-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här