Claes Folcker Stockholm

Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm
Claes Folcker Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES FOLCKER (född 1940): Skeppsholmen med Af Chapman, signerad Claes Folcker, 341/365, färglitografi, ca 39x68 cm

510921

2017-12-29