Karl Höglund

Karl Höglund
Karl Höglund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Cabarét, signerad Karl Höglund, 194/290, färglitografi, bladmått ca 42x55 cm

510924

2017-12-29