Takkrona 1960-tal

Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal
Takkrona 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKKRONA, 1900-talets andra hälft, för 6 ljuspunkter, stomme i mässing, kupor i glas, etikettmärkt Made in Sweden, höjd ca 20, diameter 47 cm, medföljande lampett samt emballage till kuporna (emballage finns att avhämta vid Utlämningen

En kupa (lampetten) med mindre nagg

510942

2017-12-28