Symaskin

Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin
Symaskin

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SYMASKIN, sk skomakarsymaskin, med gjutjärnsunderrede, H. Sackmann, Stockholm, höjd ca 120, 93x39 cm

Slitage och skador, delar saknas

510946

2017-12-24