Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SYMASKIN, sk skomakarsymaskin, med gjutjärnsunderrede, H. Sackmann, Stockholm, höjd ca 120, 93x39 cm
Slitage och skador, delar saknas
510946
2017-12-24