Henry Walter Klein stolar Bramin palisander 5 st
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HENRY WALTER KLEIN, stolar, 5 st, Bramin Møbler, Danmark, 1960-tal, palisander, sits och rygg klädd i svart skinn, 4 etikettmärkta, CITES intyg nr 52410-17 medföljer, sitthöjd ca 44, höjd 76 cm
Slitage, 2 med något lösa fogar, rester av färg, märken
510955
2017-12-30