Henry Walter Klein stolar Bramin palisander 5 st

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HENRY WALTER KLEIN, stolar, 5 st, Bramin Møbler, Danmark, 1960-tal, palisander, sits och rygg klädd i svart skinn, 4 etikettmärkta, CITES intyg nr 52410-17 medföljer, sitthöjd ca 44, höjd 76 cm

Slitage, 2 med något lösa fogar, rester av färg, märken

510955

2017-12-30