Luktdosa i silver
2017-12-26
510969
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUKTDOSA, silver, 1800-tal, rokokostil, otydliga stämplar, höjd ca 6 cm, vikt ca 22 g
Slitage, skev fot