Charlotte Wahlström oljemålning

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Kustlandskap, signerad, olja på duk, ca 100x75 cm

510973

2018-01-25