Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): Landskap med röd stuga, signerad och daterad O. Hermelin 1904, olja på duk, 51x77 cm

510974

2018-01-25