Goodridge Roberts oljemålning

Goodridge Roberts oljemålning
Goodridge Roberts oljemålning
Goodridge Roberts oljemålning
Goodridge Roberts oljemålning
Goodridge Roberts oljemålning
Goodridge Roberts oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOODRIDGE ROBERTS (Kanada, 1904-1974): Blomsterstilleben, signerad G. Roberts, olja på duk, ca 80x60 cm

510992

2017-12-28