Staffan Nihlén emalj på plåt

Staffan Nihlén emalj på plåt
Staffan Nihlén emalj på plåt
Staffan Nihlén emalj på plåt
Staffan Nihlén emalj på plåt
Staffan Nihlén emalj på plåt
Staffan Nihlén emalj på plåt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN NIHLÉN (född 1929): Gitarr, signerad och daterad Staffan Nihlén -62, emalj på plåt, ca 35x81 cm

510997

2017-12-26