Dryckeskanna silver

Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver
Dryckeskanna silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

DRYCKESKANNA, silver, på kulfötter, graverad dekor, invändigt förgylld, lock med infällt mynt, stämplad MGAB Uppsala 1936, höjd 21 cm, vikt ca 870 g

511008

2017-12-30