Salongsbord NK
Valmis
2017-12-27
511069
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet (otydlig numrering), höjd ca 68, diameter 60 cm
Smärre ytskador