Nils Nilsson Skum blandteknik Etnospecial

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILS NILSSON SKUM (1872-1951), Vår/höst-vistet, signerad och daterad Sjisjka 27-1-1949, Nils Nilsson Skum Sjisk tel N:2, Kalixfors, blyerts och krita, 18,5x25 cm
Egenhändigt författat brev som beskriver bilden i detalj medföljer.

511070

2017-12-27