Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HALVBORD, 2 st, 1800-talets första hälft, faner i mahogny, på hjul, höjd ca 74, längd (tillsammans) 120 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
511098
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här