Halvbord 1800-tal

Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal
Halvbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HALVBORD, 2 st, 1800-talets första hälft, faner i mahogny, på hjul, höjd ca 74, längd (tillsammans) 120 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

511098

2017-12-27