Omega Speedmaster herrarmbandsur i stål

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

OMEGA, Speedmaster, armbandsur, ca 1969, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr 145.022- 69 ST, verknr 31611308. cal 861, originallänk, viklås, låsnr. 1116, diameter 42 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Tavla och visare med skador. Sannolikt senare länk. Inristade nr på. bakboett.

511106

2018-01-25