Omega Speedmaster herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
OMEGA, Speedmaster, armbandsur, ca 1969, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr 145.022- 69 ST, verknr 31611308. cal 861, originallänk, viklås, låsnr. 1116, diameter 42 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Tavla och visare med skador. Sannolikt senare länk. Inristade nr på. bakboett.
511106
2018-01-25