Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STAR WARS, "Tie Fighter" samt "X-Wing Fighter", 2 dlr., plast, 1980-tal, längd ca 25-34 cm, originalkartonger medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, delar saknas, kartongerna skadade
511107
2017-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner