Eugene de Kermadec akvarell

Eugene de Kermadec akvarell
Eugene de Kermadec akvarell
Eugene de Kermadec akvarell
Eugene de Kermadec akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EUGENE DE KERMADEC (1899-1977), komposition, signerad E de Kermadec, akvarell, ca 23,5x30 cm

PROVENIENS: Galerie Simon, Paris.

Papper något vågigt med smärre veck.

511109

2017-12-27