Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EUGENE DE KERMADEC (1899-1977), komposition, signerad E de Kermadec, akvarell, ca 23,5x30 cm
PROVENIENS: Galerie Simon, Paris.
Papper något vågigt med smärre veck.
511109
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här