Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VITRINSKÅP 1700/1800-tal, betsat ek, beslag i mässing, överskåp med vitrindörrar, underdel med dörrpar och bakomliggande hyllor, höjd ca 205, 107x30cm
Kompletterat, renoverat, torrsprickor, trämask, senare beslag och lackering samt åldersrelaterat slitage, glas med en spricka, nycklerna är tillgängliga att hämtas vid inlämningsdisken
511110
2017-12-27