Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek

Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek
Vitrinskåp 1700 / 1800-tal ek

Klubbat för:

9 000 SEK

5 000 SEK

VITRINSKÅP 1700/1800-tal, betsat ek, beslag i mässing, överskåp med vitrindörrar, underdel med dörrpar och bakomliggande hyllor, höjd ca 205, 107x30cm

Kompletterat, renoverat, torrsprickor, trämask, senare beslag och lackering samt åldersrelaterat slitage, glas med en spricka, nycklerna är tillgängliga att hämtas vid inlämningsdisken

511110

2017-12-27