Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963), figurkomposition, ur "Les Bucoliques", signerad Jaques Villon, färglitografi, ca 25x51cm
Ej examinerad ur ram.
511115
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här