Godfried Van Schalcken olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GODFRIED VAN SCHALCKEN, efter (1800-tal): Figurscen i ljusskenet, olja på pannå av papp, 32x26 cm
Enligt påskrift "renoverad 1944 av Nationalmusei konservator"

Renoverad

511121

2017-12-29