Sideboard design Jonsson

Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson
Sideboard design Jonsson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS JONSSON, "Florens", sideboard, Troeds Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 104, 170x42 cm

Bruksslitage

511135

2017-12-27