Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILS JONSSON, "Florens", sideboard, Troeds Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 104, 170x42 cm
Bruksslitage
511135
2017-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här