Sakari Pykälä skulptur

Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur
Sakari Pykälä skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAKARI PYKÄLÄ (1926-1996): Tranor, trä, signerad och daterad 1974, höjd ca

Smärre torrsprickor

511137

2017-12-27