Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

LENNART OLAUSSON (född 1944): "La Gomera", (Kanarieöarna), signerad och daterad Lennart Olausson -87, olja på duk, ca 75x88 cm

Kuntoraportti

511141

Päivämäärä:

2017-12-29