Lennart Olausson oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LENNART OLAUSSON (född 1944): "La Gomera", (Kanarieöarna), signerad och daterad Lennart Olausson -87, olja på duk, ca 75x88 cm
Kuntoraportti
511141
Päivämäärä:
2017-12-29