Radoslaw Sowiak akryl på pannå Konkret konst

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RADOSLAW SOWIAK (född 1950): "Sen o Kazimierzu", akryl, signerad och daterad a tergo 2014, 100x100 cm, dokument medföljer

Smärre färgbortfall

511160

2017-12-28