Radoslaw Sowiak akryl på pannå Konkret konst
Vollendet
2017-12-28
511160
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
RADOSLAW SOWIAK (född 1950): "Sen o Kazimierzu", akryl, signerad och daterad a tergo 2014, 100x100 cm, dokument medföljer
Smärre färgbortfall