Sidenmålning Kina

Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina
Sidenmålning Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDENMÅLNING, akvarell, Kina, 1900-talets början, motiv av fiskare vid flod i bergslandskap, kalligrafi samt ett sigill, ca 25x32 cm

511167

2017-12-27