Martin Engström
Vollendet
2017-12-29
511169
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Urgent",
signerad Martin Engström, olja på duk, 167x120 cm
Färgbortfall