Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
MÄRKLIN DISELLOK, 2 st, spår Ho, 1960-70-tal, nr 3066 samt 3068, bägge i fabriksförpackningar
Förpackningarna med smärre slitage, 3066 med obetydlig lackskada i fronten
511187
2017-12-28