Märklin disellok 2 st spår Ho

Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho
Märklin disellok 2 st spår Ho

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

MÄRKLIN DISELLOK, 2 st, spår Ho, 1960-70-tal, nr 3066 samt 3068, bägge i fabriksförpackningar

Förpackningarna med smärre slitage, 3066 med obetydlig lackskada i fronten

511187

2017-12-28