Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MÄRKLIN LOK, 4 st, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av "Zeppelinare" 3077, ånglok 3046, ånglok 3029 samt ånglok 3000, samtliga utom ånglok 3000 i fabriksförpackningar

Kuntoraportti

3000 med smärre lackskador, delvis slitage på kartongerna

511188

Päivämäärä:

2017-12-28