Wilfredo Lam litografi

Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi
Wilfredo Lam litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982), Figurkomposition, signerad, litografi, 31,5x48 cm

511192

2017-12-27