Matsalsmöbel Art Deco

Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco
Matsalsmöbel Art Deco

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 13 dlr., 1900-talets första hälft, Art Deco,bestående av 12 stolar, bord med 2 utdragsskivor, sitthöjd ca 47 cm, bordets höjd 75, 180x100 cm, utdragsskivorna á 60 cm,

Slitage, stötmärken, glappande stolsfogar samt lagningar, klädsel med fläckar, skiva med fläckar och lagning

511216

2017-12-27