Georges Spiro oljemålning

Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning
Georges Spiro oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Frukter i surrealistiskt landskap, signerad Spiro, olja på pannå, 33x41 cm

511217

2017-12-27