Georges Spiro oljemålning
Valmis
2017-12-27
511221
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Frukter i surrealistiskt landskap, signerad Spiro, olja på pannå, 38x46 cm