Piedestal komposit
Valmis
2017-12-27
511227
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, komposit, 1900-talets andra hälft, hexagonal form, polerad, höjd ca 76 cm
Slitage