Kurt Lindon Stockholm Katarinahissen

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT LINDON (1910-1985): "Stadsbild 1960" (Katarinahissen - Stockholm), signerad Lindon, olja på duk, ca 27x70 cm

511233

2017-12-29