Skåp, Beidermeier 1800-talets början Tyskland
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, Biedermeier, 1800-talets början, Tyskland, furu och betsat rotfanéer, höjd ca 214, 115x58 cm
Slitage, lagningar till fanéering, torrsprickor, skador till kanten av skåpet vid dörren, trämask, centrala dörren är något sned, nyckel finns att hämta vid utlämningsdisken
511234
2017-12-27