Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LJUBI LOUISE LIDSTRÖMER (född 1948): "I vimlet", signerad Ljubi, olja på duk, ca 100x81 cm
Zustandsbeschreibung
511240
2017-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner