Elin Källman oljemålning

Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning
Elin Källman oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): "Jüri", signerad och daterad a tergo Elin Källman 2009, olja på duk, ca 38x83 cm

511242

2017-12-27