Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Såld för:

38 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Råkälen", signerad Björn Wessman a tergo, 1990, olja på duk, ca 163x138 cm

Reva, krackeleringar

511258

2018-01-28