Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Såld för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): "Höstprolog", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 140x160 cm

511263

2018-01-26